Lgee

Jaký/který je nejlepší mobil do 5500 korun?

Mobil skoro nepoužívám, ale tenhle co me stal 3400 už mám asi 2 roky a už je pomalý a blbne i po továrnim nastavení, tak hledám trochu lepší mobil, jaký je dle vas ten nejlepší do 5500 Kč, vim ze za tuto cenu moc výkonný nesezenu, ale aby se dal v poho používat na surfování a rozjel nějakou tu hru plynule. Díky.

Odpovědi
anonym

Kup si mobil za 10 tisíc a nebudeš si muset kupovat žádný další na několik let dopředu. Levné mobily se ti zasekají během prvního měsíce používání a takhle si budeš kupovat nový mobil každý půl rok…

eleonnore

V této cenové relaci mám půlroku starý Xiaomi redmi 2 a velká spokojenost. Kamarádka má nějakou dražší Xiaomi a i ona je z něj hotová. Hodně muziky za málo peněz.

S fgh bych nesouhlasila. Znám spoustu uživatelů iPhone a i když svoje jabka milují (mít na něj, taky do něj jdu), neskrývaně si stěžují na jednu věc – jak si koupíš iPhone, vydrží ti stejnou dobu, jako mnohonásobně levnější telefony. Neustálými aktualizacemi ti po určité době Apple prakticky znemožní používat jinak krásně fungující telefon.

Tw!st

https://www.al­za.cz/hyundai-cyrus-hp554o-dark-blue-dual-sim-d4147994.htm?ca­tid=18843445/?id­p=7304&banner_id=7452 třeba tento má osmijádro, fullhd, na to cenu perfektní, navíc na alze je právě ve slevě

elonnore: Určitě to s těma iPhonama myslíš vážně? Já mám už 4 roky iPhone 5, a doteď si říkám že jsem koupil lépe nemohu, doteď se mi nezasekl ani nemá žádné známky toho že by byl zastaralý, nebo že by nestačil novému softwaru. Čekám, že mi ještě tak rok vydrží, pak si koupím pravděpodobně iPhone SE který má skvělý poměr cena/výkon

Usoman

Koupil jsem si mobily přesně za 5 500 během 2 roků od značky Huawei a ZTE.

Teď si šetřím a koupím si konečně pořádný za 9 000, protože mě oba nehorázně zklamaly. Malá baterka, neuvěřitelně pomalé … i při projíždění hl. nabídky se sekal, místa tak málo, že jsem si tam mohl stáhnout 4 aplikace a pak to bylo přehlcený, foťák co neuměl fotit a časem jsem ho zapínal 7 minut. Huawei se mi v létě totálně přehrál a odešel, teď můj ZTE jen zkouší moji trpělivost.

Jediný, co mě velice potěšilo na těhle mobilech za tuhle cenu byla odolnost. Pravda, jen asi 5× mi spadli z toho jeden dopad byl na tvrdý povrch a ani se nekřáp. Dále u ZTE jsem měl v balení elegantní sluchátka, který by mi mohl závidět i vlastník iPhonu za 20 000 kč. Ty basy jsou neuvěřitelný.

Rohlik

Pokud mobil skoro nepouzivas, tak je zbytecne do nej tolik investovat. Lidi se zenou za poctem CPU, za mpx u fotaku, atd…Ale jsou to jen marketingove slova. Ja mel nekolik let jen 2 CPU a 1 GB RAM a byl jsem spokojen.
Klidne si kup nejaky cinsky mobil skrz ceskeho distributora, kde se neplati zbytecne za znacku a marketing.

deny55

Lenovo A 6000 a naprostá spokojenost,mám ho už asi 3 roky.