tuCZek

Jaký OS v telefonu je nejlepší?

lze třeba instalovat jakékoliv programy a aplikace jak na PC s OS Windows?

Nejlepší odpověď
Bajt

Mě osobně tedy vyhovuje OS Android. Je otevřený, můžete měnit různá nastavení a můžete stahovat aplikace z Android Marketu.

Další odpovědi
blesk26

Já zastávám WebOS, ale Android asi taky nebude špatný, bude to asi hodně podobné :)

To ge0rge: já se za ten WebOS musím trošku bít :D Právě, že to není vůbec slepá ulička, akorát byl dostupný jedině v telefonech Palm, které se tu nikde neprodávaly, tak je to neznámé. Teď, co Palm byl odkoupen firmou HP se připravuje nasazení WebOS 2 do telefonů HP, snad i na náš trh :)

anonym

pokud chcete provozovat co nejvice aplikaci jako na pc pak je to určitě ten Android např. http://goo.gl/17qr , (podobně kvalitní práci by pro vás odvedl i systém iOS ale ten se bohuzel dodava pouze v predrazenem iPhone, neni tak vyhodny. Stejne tak jsou slepe ulicky ktere se nijak zvlast neprosadily bada, wp7, webos, neamo, a konec koncu uz ted je patrne ze symbian take bude mit uz pouze sestupnou tendenci). Da se rici ze Android je momentalne ten jediny kdo ma skutecne raketovy vzestup a v usa obsadil dokonce prvni pricku.

Těch aplikací pro android je skutečně obrovské množství, jsou to stovky tisíc. Katalog aplikací je zde http://market­.android.com k nahlédnutí (jinak je dostupný samozřejmě i přímo v telefonu)

DDarent

Podle je perfektní Bada…Mě vyhovuje…