Boy 13

Jaký/který je nejlepší měsíc narození?

Myslim tim, jaky je podle vas idealni mesoc narozeni cloveka. Dam priklad, jsou dva kamaradi a jeden se narodil 1.1.1998 a ten druhy treba 1.12.1998…Jednomu uz bylo 20 let, ale ten druhy musi cekat temer az do konce roku, nez mu bude 20 let, ale uz ma tendenci rikat, ze mu je 20 let.
.jaky je podle vas nejlepsi mesic narozeni????

Nejlepší odpověď
Kepler

Nejlepší je narodit se 9. měsíci těhotenství matky. Na ničem jiném už tak nezáleží. Nejsme roztomilá mláďata savců v přírodě, kteří se musí rodit do příznivého prostředí a do zimy dostatečně zesílit.

Další odpovědi
marci1

Řekla bych, že nejlepší měsíc pro narození je březen-duben. Začíná jaro, vše se probouzí, slunce svítí a hřeje.:-))

Kryšpín

Nejlepší je 29 únor, ušetří se na mejdanu

autacek

Až budeš starší, s radostí říkat, že je ti míň, uvítáš. Nehledě na to, že budeš i rád, že je ti fakticky míň.

Kajoch

Rozhodně březen,tak jako já:)
Ale vážně,důležité to bude například až dotyčný půjde jednou do důchodu.

zjentek

Říjen!

led

Nielen mesiac, ale aj deň, hodina, minúta narodenia je dôležitá.
Predstavte si dvojičky narodené o polnoci na Silvestra
on sa narodil v poslednej minúte starého roku
ona sa narodila v prvej minúte nového roku
A teraz čo?
Chlapec bude o rok starší od rovnako starej sestry?
Ale tá krása, keď ona bude stále mladšia (zapierať narastajúci vek – sen každej mladej ženy) keď bude hovoriť rok narodenia…

nebojte sa, toto je len fikcia. Úrady to šalamunsky vyriešili: ak ste dvojičky, máte aj rovnaký dátum narodenia!

Úplne jedno, v ktorý mesiac sa narodíte, pretože každý mesiac v roku má svoje výhody a svoje nevyhody.

led

autacek máte pravdu, ale napriek tomu ja si niekedy vek zaokruhľujem hore a potom s radosťou počúvam:
„prepáčte omyl, vyzeráte nepomerne mladšie.“