JájsemRaibek

Pamatujete si datum svého narození?

Víte, co se v den vašeho narození psalo v tisku?
http://archiv­.ucl.cas.cz/in­dex.php?path=Ru­dePravo

Nejlepší odpověď
gecco

Jasně, že datum si pamatuju A nejen svého narození)…
😉
Ale RP jsem nečetl ani ´za komunistů´, včil s tím rozhodně nehodlám začínat…
😉

Další odpovědi
Drap

Pamatuji a cituji : Stalin bude žít navěky v srdcích lidstva.

Emefej

Pamatuji a cituji : Sovětský lid je předním bojovníkem za mír.

marci1

Díky za otázku, ale to se nedá číst. Jdu si raději přečíst „Babičku“. 🙂

zjentek

ne nepamatuji ..nejsou tam i starší ročníky?

anonym

Tak to já zase si rád čtu archívu Rudého práva a můžu porovnávat minulost a přítomnost!

P.S. Hledám už delší dobu článek v RP kde psali (vím, že byl zveřejněn) o banánovém jedu!

klumprt

Tu stránku znám, ale v den mého narození se nic zajímavého nepsalo. Leda že přiletěl na návštěvu nějaký potentát z nějaké spřátelené socialistické p***le a kdo že z našich potentátů ho přivítal a jak se dohodli na další spolupráci v rámci budování světového míru.

anonym

Pamatuji si rok 2001,když jsme přešli z ryb do vodnáře to jsem se nějak v tu dobu po 2.narodil.zn.A­qarius
http://archiv­.ucl.cas.cz/in­dex.php?path=Ru­dePravo/1979

Pepa25

Právě když jsem se narodil, blahopřáli v rádiu jednomu státníkovi ke kulatým narozeninám … já to nepamatuju, ale vidím, že máti si to pamatuje dobře, bylo to i na titulní straně v RP …

lota

Ano, pamatuji si datum narození, ale co se tehdy psalo si vážně nepamatuji.