Trumpeticka

Jaký je název smutné písničky o víle, která ráda pomáhala lidem, ale pak zemřela?

Jako malá jsem často poslouchala na jednom CD, které mi vypálil táta písničku. V té písní muž zpíval o víle, která ráda pomáhala lidem. Poté se v písni zpívalo o tom, že ta víla již zemřela. Byla to smutná písnička, na kterou jsem úplně zapomněla a dnes si na ni náhodou vzpomněla, ale netuším, kdo jí zpívá ani její jméno a nejsem schopná ji dohledat. Máte někdo tušení?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Mohlo by jít o píseň „Náhrobní kámen“ od Petra Nováka. https://m.you­tube.com/watch?v=kfED­kWzlSD0&pp=ygU­UbmFocm9ibmkga2FtZW4gc­GlzZW4%3D ☺