zjentek

Jaký je dnes problém (všeobecně) vypátrat polohu Zelenského a poslat pro něj bezpilotní stroj?

Nebo to současně není žádoucí?

Odpovědi
aliendrone

Záleží KDO by ten problém měl mít. O tom, že třeba NSA/CIA by to zmákly levou zadní na počkání NEPOCHYBUJI. Jenže od nich předpokládanou akci čekat nemůžeš, spíše naopak.

No a pro pohrobky KGB je zase bariéra nespolupráce Googlu, Wintelu apod. značnou překážkou. A jak správně předpokládáš v diskuzi – akce by nebyla k ničemu, odstranění Volodymyra by dokonce Rusům NEPROSPĚLO. Venkoncem i ve sv. Emerice již probíhají diskuze, zda-li není čas Vola nahradit někým „stejně pružným“, ale bez zatížení minulými „vadami/chybami“ na kráse. 😉 😁

elkon

Máš moc bujnou fantazii, nevím proč by to někdo dělal.

Disraeli

Ti hrabe, nebo jo? ;)

led

zjentek. v žiadnom prípade!
Herec musí dohrať svoju postavu aj so záverečným monológom pred súdnym dvorom. Vy ste nečítali o čom to je? Ako by sme my (sponzori) k tomu prišli, keď sme už investovali nemalé peniaze za vstupenku na predstavenie! Ak chcete koniec predčasne, vráťte nám naše investičné náklady za lístok!
PS. aj za dopravu a nápoj aj mňamky v bufete cez prestávku!

zjentek

Jak dlouho by USA vlastně trvalo najít zase vhodného kašpara without charakter? Takové věci se domluví předem za úplatu, nebo jak přesně?