neznaboh

Jaký je akční radius nějaké průměrné hlídkové lodě?

Připravuji článek o tom, kolik lodí by bylo potřeba, aby sledovalo každý den každý metr čtvereční Středozemního moře. Bohužel nevím ani nemohu dohledat, kolik je schopna průměrná hlídková loď denně „vyhlídkovat“ kilometrů, proto se ptám, jaký může být akční radius nějaké takové lodě.

Nejlepší odpověď
gecco

Nic, jako „průměrná hlídková loď“ neexistuje…!

Pokud chystáš ´rozumný´ článek, najdi si jaká plavidla používá vojsko a pobřežní stráž, zjisti, jaký se k hlídkování používá algoritmus – a piš.
pokud chceš jen tak něco ´plácat´ („průměrně“), tak si něco vymysli.

Další odpovědi
Lamalam

Definuj „průměrnou hlídkovou loď“.