Krabice1

Jaký/který jazyk si vybrat?

Dobrý den, mám ve škole možnost vybrat si ze 3 jazyků :němčina, francouzština a ruština. Jaký bych si podle vás měla vybrat?

Nejlepší odpověď
annas

Který jazyk si vyberete, záleží na vás. Řešíte, zda jít na lyceum, nebo OA, takže vybírejte i podle toho.

Na ZŠ jste se přece některý jazyk učila, záleží na vás, zda chcete pokračovat a zdokonalit se, nebo začít znova.

Co vám radí rodiče, přece vás znají neujlépe, i když s jejich návrhem nemusíte souhlasit.

Další odpovědi
Drap

Toto přece nemůže vybrat nikdo za tebe, když netušíme co chceš v budoucnu dělat a neznáme tě. Vyber si kterýkoli.