thesatan

Který internetový obchod s alkoholem má nejnižší ceny?

Prosím, nevíte o nějakém internetovém obchodě, který má obecně nejlevnější alkoholické výrobky, ať už destiláty, tak likéry atd.? Vím, že všude se to liší flaška od flašky, ale chtěla bych něco obecně levného. Předem děkuji za odpověď.

Odpovědi
Alesh

Mrkni na Heuréku, zadej pár položek, které chceš objednat a uvidíš, že se ti ty nejlevnější obchody budou opakovat, pak už jen stačí si v několik z nich naklikat všechny položky do košíku, vybrat dopravu a porovnat celkové ceny a hotovo. Pak už jen stačí počkat na zásilku a vesele si zachlastat. 😉

Zdroj: https://alkoholicke-napoje.heureka.cz/

autacek

Ten, který neexistuje.