janek66

Kde koupit obyčejné papírové 3D brýle?Nějaký kamenný obchod.

Na internetu je jich plno ale poštovné několikrát převyšuje jejich cenu.

Odpovědi
Děda Louda

Originální dárky / RC modely
Shadow Investment Group, s.r.o.
Milady Horákové 201/119
160 00 PRAHA 6

PO: 10:00 – 16:30
ÚT: 10:00 – 16:30
ST: 10:00 – 16:30
ČT: 10:00 – 16:30
PÁ: ZAVŘENO
SO: zavřeno
NE: zavřeno

Chcete nás navštívit mimo pracovní dobu? Zavolejte a uvidíme co se s tím dá dělat.

Obchod se nachází hned u východu z metra Hradčanská. Jděte za cedulemi směr Pražský hrad, Loretánské náměstí, Královský letohrádek. Jakmile vyjdete na ulici Milady Horákové, jděte doleva. První obchod vlevo vedle východu.

Telefon:226 807 126
Email: info@tohlechci.cz

Leontyn

Možná budou mít v trafice odložené nějaké ty 3D brýle z Blesku nebo Reflexu (nedávno byly vloženy zdarma). Nebo si 3D brýle prostě zkusit vyrobit doma. Návod na jednoduchou výrobu.

Zdroj: http://www.jak­tak.cz/jak-si-vyrobit-3d-bryle.html