22aa

Jaký film přehrát na PC?

Dobrý den.
Nevíte jakej film přehrát na PC?
Nemůžu najít freeware herní knihovnu na stažení PC her.
Prosím nevíte co dělat? Ještě nemám peníze, abych měnil vypalovačku kvůli PS2.
22aa.

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… a tak na pc můžeš klidně i s titulkama, dobrodružnej, válečnej, podle gusta …

Další odpovědi
Jiří Bohumil

1.Jakýkoliv, který se Ti podaří někde stáhnout. Třeba ve formátu .avi, .mp4.
2.Co se týče her, neporadím, nevím, na hraní her nemám čas.
3.Ten třetí dotaz-krapet nesrozumitelné. Když tak upřesni.

Klaproth

Jaký? Nejlépe nějaký nenáročný, určený pro děti tvého věku.

Emefej

Je to úplně jedno, přehraj si takový, který se ti líbí a který pochopíš..

anonym

  1. Filmy – stáhni soubor s koncovkou MKV, AVI, MP4, … dále stáhni do PC přehrávač VLC z této stránky https://www.vi­deolan.org/vlc/ , který nepotřebuje žádné další kodeky a přehraje všechny obvyklé audio/video formáty. Pak pouhýám poklepáním na video soubor nebo jeho přetažením myší na VLC přehrávač můžeš film sledovat … na celou obrazovku jej roztáhneš dvojím poklepáním myši do prostoru přehrávaného videa …
  2. Hry – stáhni si na PC herní platformu STEAM, často tam bývají ve speciálních akcích dražší hry i s 90% slevami nebo na víkendy některé i zcela zdarma … viz www.steampowe­red.com
  3. Vypalovačka kvůli PS2 – nerozumím na co se ptáš …

22aa

Je mi 17 let a na dětský hry jsem už starej.
Nejlépe hraju strílečky,auta nebo například i simulátory.
Dětské hry jsou pro mimina.