Marsty

Jaký druh ptáka je na tomto obrázku?

Špatně dostupné hnízdo ve stromku – nemám lepší fotku. Vejce byla modrá, šest mláďat. Dokázal by někdo určit, o jaké ptáky se jedná? Díky.
Edit: Na drozda zpěvného to nevypadá, jejich „rodiče“ mají na výšku tak 12cm. Tato mláďata tak 7cm. Vzhledově ale vypadají téměř totožně.

Odpovědi
Drap

Neni rozpoznar. Hádám snad některý z drozdů

ahold

Mláďata drozda zpěvného.

Zdroj: http://www.na­turfoto.cz/drozd-zpevny-fotografie-283.html

ahold

Tato mláďata jsou už hodně odrostlá. Během týdne už budou schopná se sama živit a létat.
Jestli objevíš pravděpodobnější vysvětlení, poděl se s námi. Mě by to třeba zajímalo.
Díky.