Supermáán

Jaký dobrý jméno na video??

Doplňuji:
Budeme s kámoškou dělat videa u kterých chceme aby se lidé hodně bavili.. pomocte vymyslet nějaký název děkuji

Nejlepší odpověď
pl4toon

Co třeba „Slepičí vývar“ s podtitulem „Nejedná se o polévku!“ ?

Další odpovědi
www

Pravděpodobně tě zajímá název videa.
V tom případě stačí, aby obsahovalo vaše video titulky alespoň na úvod a hned mne napadá „Čeština je moje hobby“, někteří by se, myslím, docela pobavili 😁
Sorry, ale záleží hodně na obsahu, který neznám, na zaměření, které znám úplně stejně a na dalších věcech. Vidím jen tu češtinu ☹
Doplňuji:
Hodně nepromyšlená otázka bez základních informací

led

Titulok by mal navodiť myšlienku videa.
Najprv treba vytvoriť dej – scénar a myšlienku, titulok sa potom novodí sám.
Príklad:
Napríklad film Apocalypto ukazuje príbeh z Mexika, ktorý je ukážkou tvrdého života Indiánov pred Kolumbom ale začiatok samotnej apokalypsy je až na záver príbehu v krátkom strihu – pohľad na plachetnice bielych dobyvateľov. Začiatok tragédie pôvodných obyvateľov ameriky.

Bedy

Trošku se rozepište. Na jaké video? apod.

anonym

Tablo 2013 škola Město Ulice. Protože se to pak bude dobře hledat na Internetu. Navíc přidat jména jako Superman, Čiki, Ňouma, Kiki do popisu videa. Když se video povede, může zůstat jako pěkná památka.