Pokročilý

Jaký dárek mám dát kamarádkám ?

Jezdím na koně a mám tam dvě skvělý kamarádky a jsou docela bohatý, jezdím u nich na koních ale nevím jaký jim mám dát dárek. Pokud bych jim třeba chtěla dát voňavku bojím se aby sem jim třeba líbila.

Odpovědi:

Bronzový

Nevím kolik vám holky je, tak jen obecně. Že jsou kámošky bohaté neznačí nic o jejich povaze, mohou být jak nafoukané princezničky tak i úplně v pohodě. Dárky by jak správně tušíš (voňavka co by jim voněla), měly být dávány za účelem dotyčného potěšit, proto se zkus podívat jejich očima, co by se jim tak mohlo líbit - ne co Ty MYSLÍŠ že by se jim mohlo líbit. Zapojuj srdce, hlavu při vybírání dárků vypínej:-) Bude to chtít trochu cviku, ne každý to umí. Ale naučit se to dá a ten pocit že jsi dotyčného fakt upřímě potěšila tím jak znáš jeho zájmy za tu trochu námahy stojí, věř mi.
Pár tipů, podle toho co jsi psala: v dětském věku to může být třeba i maličkost s motivem koní pokud mají rády koně - pěkný hrneček, přívěšek na klíče... starším můžeš dát třeba nové CD kapely co poslouchají, pěknou bižuterii - styl slaď s tím jaký nosí... dospělé potěšíš lahví vína, pokud neznáš jejich oblíbenou značku neboj se zajít do vinotéky a nechat si poradit od odborníka nějakou kvalitní, ale co chutná věšině. V každém věku také potěší knížka, pokud víš co čtou.
Jinak obecně bych se vyhnula všemu od Vietnamců a spol, tyto věci jsou poznat na sto honů a potěší asi málokoho, dále dárky dávané spíše v rámci rodiny (oděvy, elektronika), a neosobní bez nápadu (hotové dárkové balíčky čehokoliv, běžně sehnatelné v drogeriích nebo supermarketech). Ani kýčovité předměty jako kalendáře, těžítka... a domácí potřeby nebudou to pravé ořechové, pokud si nejsi 100% jistá že právě v těchto věcech se obdarovávaný nevyžívá:-)

Nabytou platební kartu

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Nakupování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 411
Zlatý gecco 273
Zlatý hanulka11 271
Zlatý marci1 262
Zlatý mosoj 238
Zlatý briketka10 147
Zlatý annas 141
Zlatý ReHu 132
Zlatý iceT 108
Zlatý quentos 108

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.