petarex

Lze udělat nový klíč od fy Guard, když jsme nedostali kartu?

Ahoj, potrebuju si nechat udelat novy klic od Guarda. Potrebuji kartu, ale my jsme ji nedostali od puvodniho majitele, protoze maminka umrela a uz se karta nenasla. Je nejaka moznost ten klic udelat?

Odpovědi
gecco

Teoreticky – pokud najdeš ´nezodpovědného´ zámečníka – ano…
Jinak je nejjednodušší vyměnit vložku – koneckonců nevíš, kam se mohly kopie klíče kdy v ´historii´ zatoulat.

martin61cze

Legální asi ne, zámečník může profil klíče objednat pouze s kartou. Ale myslím že když by se našel někdo se stejným profilem, klíč by objednat mohl. Jinak souhlasím s výměnou vložky, přeci jen to není tak závratná suma.