Jaky byste chteli dalsi zivot po smrti?

Ja rozhodne se uz nikdy nechci narodit sem do evropy.Muj budouci zivot jsem si naplanoval takto – Narodim se v Indii, jako sirotek nejaky prostitutce,abych nebyl clenem zadne rodiny ktera me jako tady v tomto zivote omezuje – musis se uz ozenit, mit deti, o cem to porad mluvis,nikdo mi nerozumi,abych zil zivot vzorneho obcana, to bych se citil v pasti, to ne, to nikdy.No a nejak do svych 8 let preziju ,pak odejdu vysoko do hor do samoty, kde budu jen se svym duchovnim mistrem – sadhuem. A co vy, jaky mate naplanovany Váš budoucí život?

Odpovědi
arygnoc

magor.

kašli na mlieko v prahe, hľadaj psychiatriu.
tam ti budu rozumieť, a dostaneš aj peknú kazajku, keby si mal pocit, že ťa nechápu.

zjentek

já už žiju devátej a taky je na h.vno ..rozhodně jsem ho takto neplánoval

Beer4Real

Myslím že plány jsou ti absolutně k ničemu, ty o tom co bude nerozhoduješ.

dnb

No kdyby existoval druhý život po smrti, pak bych se chtěl narodit úplně na jiné planetě, téhle totiž mám už dost…

badisko

Hm no pekne …:D jeste ze si budouci zivoty neplanujen sami ze ?…alespon ne tak uplne (protoze na tebe pada karma tudiz je ovlivnena Bozim zasahem)…:D ten nevim kam te zaradit Buddhista nebo starsi nabozenstvi Hinduista .....asi to prvni ze … Vanasi reci se toci a voda tece ..aby jsi splynul z nirvanou nemusis nutne odejit do Hor …(kde by clovek jako ty patrne dlouho neprezil) ale je to stav mysli …Hory s tim maji jen maloco spolecneho …
Mas v tom trochu mismas …nejde jak a kam se prevtelis neni to zacatek ani konec je to jen dalsi cesta …
Osobne take verim v jine zivoty ..ale jsem od karmy a tak od boziho zasahu odtrzen … mohu byt jaky chci me skutky at dobre nebo zle semnou nejdou do dalsiho zivota ale odrazeji se v tomto zivote proste jen navazu na to kde jsem skoncil .....ale to by bylo na delsi povidani …
PS; az budes v tech horach a budes si hrat na svateho muze nezapomen ze priroda nesleduje zadna moralni pravidla ..neni sporadana a cista ma i jine temne aspeky …ktere te behem mrknuti oka pripravi o zivot a tak ve tvem pripade ty hoooodne znici karmu …
lidi jako ty jsou vice k smichu jen duch a zadna hmota … chapu ze muzime zit ve svete formy a svete sily nebot oba na sebe navzajem pusobi …ale vse ma byt v rovnovaze ..ty se snazis dojit Nirvany divnym spusobem…rovnovaha je ti cizi …

marci1

Svůj budoucí život si představuji tak, že bude pokračovat dále ten současný. Budu se radovat ze svých potomků a jako vždy si užijem hodně legrace ! 🙂

Kelt

Můžete být se svým životem spokojeni nebo ne, ale změnu si můžete určit sami. Nevymlouvejte se na okolní podmínky, co můžete udělat pro to, aby se to změnilo. Když budete hledat špatné, určitě to najdete, ale hledejte to dobré ve všem kolem sebe. A myslíte si, že můžete ovlivnit, kde se narodíte příště a čím budete? Přemýšlel jste o tom, kde a kdy jste se narodili předtím. Třeba jste byl nebo budete nějakým zvířetem. Takové zvíře si neurčí svůj osud, lovec ho může zastřelit kdykoli. Ale není důležité, zda reinkarnace existuje nebo ne, v co se můžeme proměnit. Raději si prostudujte životopisy slavných osobností a snažte se něco udělat pro svou vlast , ale to záleží jen na vás.