Elk

Jaký by měl být tlak v pneu 214/45 R17 na Remault megane? Nemůžu to nikde zjistit. Děkuji.

Nejlepší odpověď
zdeny

Téměř v každém pneuservisu mají tabulky snad se všemi tipy aut a tlaků v jejich pneumatikách

Další odpovědi
Michal P

Pokud se jedná o Megane III, mrkněte do manuálu 🙂. Pokud je to Megane II, tak ten není s těmito pneumatikami homologován, tudíž oficiální informaci o jejich huštění nikde nenajdete (největší „salámy“, obouvané na megane II jsou oficiálně 205/55/R16). Předpokládám, že verze Sport to není.