PlaminekZivo

Jak to, že má uživatel Lgee tak "zajímavé"otázky?

Jsem tu chvíli četla,To je samozřejmě ironie ale ze srandy sem se registrovala a dala mu hvězdičky na spoustu jeho otázek. Snad to není proti pravidlům.

Jakto že má uživatel Lgee tak "zajímavé"otázky?

Nejlepší odpověď
quentos

Pokud ty hvězdičky byly uděleny „ze srandy“, tak to samozřejmě proti pravidlům je.
Vzhledem k tomu, že pokládá otázky téměř zásadně v rozporu se zdejšími pravidly, přikláněl bych se k tomu, že tu má víc nicků a boduje se sám.

Další odpovědi
anonym

Ahoj PlaminekZivo, uživatel Lgee se totiž ptá na každou otázku (někdy i nesmyslné například jaké máme rádi kuře), která ho napadne a neváhá se na ní zeptat, aby měl více bodů. Tyto otázky dál rozvíjí, aby zaujal co nejvíce vrstev uživatelů. Proto je opravdu na místě když je napsala do uvozovek.

Lgee

To je snad první otázka kde se mluví o mě:D jinak dík i když nechapu důvod.

nyjono

Nejspíš má velkou fantazii.

anonym

Hvězdičkovat otázky které považuješ za hloupé jistě není proti pravidlům, ale je to konraproduktivní protože to jde naprosto proti smyslu takového hodnocení. Takový uživatel může velmi rychle rychle dospět k vysokému ratingu profilu a například i k oprávnění mazat dotazy a odpovědi ostatním uživatelům, protože systém prostě předpokládá že pozitivní hodnocení svědčí o jisté vyzrálosti toho co sem píše … a zeptej se sebe zda bys takové oprávnění danému uživateli svěřila .-) … pokud ano, pokračuj a hvězdičkuj.

Naštěstí ale o nic nejde i kdyby to tu v roli moderátorů ovládali samí blázni, smysluplnost a dopad tohoto serveru na cílové publikum už to zřejmě nijak zásadně poškodit nemůže.