Lgee

Proč má někdo penis v klidu delší než „v akci“?

Proč ho někdo má v klidu 4 cm a v akci třeba 17 cm?
A někdo ho má menší, i když je v akci :DDD

Nejlepší odpověď
Drap

Ze stejného důvodu, proč má někdo velké a někdo malé nohy nebo uši.

Další odpovědi
zjentek

Protože před akcí cejtíš určité napětí, tlak. To je to samý jako v Lidlu, v akci XXL- při ní se nafoukne objem balení, ale obsah zůstane stejnej a je z toho taky větší požitek a vzrušení.
Někdy si taky všimni, že když seš sám, spokojený, tak bude větší, než když seš v akci s nervní trumpetou.

Kyril Čouda

Nikdo nemůže mít penis delší v klidu než v akci. Pokud ano, buď chápete špatně pojem „akce“, nebo se jedná o hříčku přírody. Při akci se totiž topořivá tělíska v penise napumpují krví a ta je v nich zadržena. Není možné, abyste nafukoval/la balón a on se při tom zmenšoval. Pokud jste se s tím tedy setkal/la, dotyčný by měl zvážit doktora, nebo byste ho měla přestat děsit/studit/zner­vózňovat při „akci“. Problém může být třeba i v tom, že dotyčný při akci nemá erekci a kvůli tomu je nervózní, což vede k dalšímu zmenšení. Mimo erekci je velikost dosti proměnlivá.

quentos

Protiřečíte si, 17 je větší než 4, otázka tudíž nedává smysl.