JarkaHor

Jakou zkušenost máte s konopnou kosmetikou?

Odpovědi
da ny

Kdysi celkem dobrou. Už nepoužívám, nepotřebuji, žádnou.
Obličej jen mažu (mastí z lékárny, mám suchou pleť), ničím 25 let nečistím.
Někomu tato kosmetika vyhovuje, zázraky si od ní neslibujte. ;D

Allousek

Jak cbd kapky, tak i kapsle si objednávám tady z toho eshopu https://www.ras­takoala.com/

IvkaH

Vzhledem k tomu, že jsem se díky ní dala po covidu zase dohromady, tak velmi dobrou. Objednávám si cbd a cbg kapky pravidelně přes rastakoala.com tady ten shop mu vyhovuje nejvíc.