sardinie

Jakou tloušťkou stopy propisky nejraději píšete?

Dobrý den! Omlouvám se za docela hloupý dotaz, ale vůbec se v tom nevyznám. Jakou tloušťku tedy nejraději volíte? 0,3 / 0,7 / 1,4 ? Děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
Drap

Nejraději píši s tou propiskou, kterou mám nejblíže k ruce.

Další odpovědi
Arne1

Použiju tu, která zrovna není vyschlá. Někdy je umění takovou najít.

aliendrone

No pokud je tedy možnost volby (tedy ne ten případ, který popisuje Drap a Arne1), tak spíš volím nikoliv dle tloušťky, ale podle „hladkosti“ psaní. V poměru cena/užitnost je v tomto směru výborná značka Parker (volím lacinější modely, stejně ten krám někde zapomeneš/ztra­tíš/někdo ti to ukradne). Když to psaní s obyč. propiskou za 10/20Kč porovnáš se psaním Parkerem, je to jako přesedlat z Trabanta do Mercedesu! ;) :D :D

ivzez

0,3