Paja17

Jakou školu potřebuju pro práci v márnici?

Jakou školu/školy potřebuju pro práci v márnici s mrtvými atd.?
Pochybuji že by stačila obyčejná základka, orotože přeci jen, trochu tuším co ta práce obnáší a chce to nějaké speciální znalosti. A ne, nekrofil nejsem :D pouze mi to přijde jako zajímavá práce

Odpovědi
UltraFan

Ty máš teda hezký cíle 😁 Nevím to 100% ale myslím že i by mohla stačit i základka a pokud ne, tak si s maturitou najdi nějakou pozitivnější práci 😁

Rokio

Já si myslím, že na tuhle práci bude stačit střední zdravotnická škola.

Front

Zkus se zeptat na http://www.fu­neralq.cz/rubri­ky/jedina-skola-v-cr-kde-muzete-studovat-pohrebnictvi

zjentek

Na pitevnu nejlépe vysokou.

lexx

netrpíš nekrofilii náhodou ? bez urážky teda

bolak

ale noták, nechte hóo..a i kdyby přesto náhodou k něčemu došlo, tak víte co se říká, na sex musí být dva..

né, počkej, jinak to říkala moje babička, minimálně..mi­nimálně dva