Rokio

Jakou školu bych musel vystudovat, abych se stal vyučeným bláznem?

Odpovědi
Kepler

Taková škola už asi není. Blázen je vyučen životem, klaun cirkusem Berousek, nebo AMU. Kdysi byly různé instituce, večerní školy, ústavy a VŠ které měly v názvu „marxismus-leninismus“, souhrně zvané jako ŠPUK (škola pro udržení koryta).

ivzez

Výkon profese blázna nevyžaduje
žádné vzdělání ani výuční list,
není k němu potřeba žádná škola.

Stačí přirozený talent.

Drap

Neni a to specializované studium.

hapiky

Musíš úspěšně absolvovat „Ústav pro odlišné jedince“, či napsat nějakou knihu, např. „Jak to vidím já“