Reganois

Jakou školní známku byste dali české hokejové reprezentaci za odvedený výkon na letošním hokejovém mistrovství v Rize?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
jirka F

Hráli dobře ale škoda toho prohraného čtvrtfinále.😔

Rokio

Nemám o tom moc informací, ale podle mě snaha byla a nehráli špatně. Dávám trojku, protože to bylo takové průměrné.

autacek

aliendrone

jiné hodnocení

Nesledoval jsem to, ale…
Není to škola a nejsou to amatéři, aby se mohli hodnotit známkami a řečičkami.
Jsou to PROFÍCI a od profíka čekám JEDINÉ > VÝSLEDEK, tedy naprostý úspěch, ÚPLNÉsplnění atd., zkrátka žádnou nedomrlou polovičatost. Teprve PAK budu cvakat (logicky, když je ZA CO).
Tudíž moje hodnocení je – hoši, zaplatím až VYHRAJETE, jinak pááá. ;) :D :D

zjentek

jiné hodnocení

A tak porazili tam jen Švédy, když to zjednodušíme. A viděl's, co na ledě letos předvedli Švédi??? To nebyl hokej, ale… to snad nechce ani komentář. Švédi… No buď jsou nějaký erupce, ale taky je možný to přičíst kovidu, jako všechno.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Reganois

Ale klobouček před Finy. Pevní jako skála.