Jakou škol si mám najít když mám základní vzdělání. Strašně moc mě baví psaní.existuje něco s tímto zaměřením?

Jakou škol si mám najít když mám základní vzdělání. Strašně moc mě baví psaní.Chtěla bych se stát spisovatelkou.Poraďte mi jakou školu si mám najít s tímto zaměřením
Doplňuji:
Mám základní vzdělání, jakou školu si mám najít, když mě baví psaní.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

No, už kvůli tomu, že ti ve dvou řádcích chybí 2 čárky bych to nepovažoval za nejšťastnější řešení...

Další odpovědi:

Pokud chceš být opravdu spisovatelkou, tak si zadej toto téma do vyhledávače a najdeš tu kvanta odpovědí na dané téma. Našeptávač ti zřejmě také podobné otázky zobrazila a ty jsi to přesto ignorovala. Spisovatel musí umět především dobře naslouchat, měl by tedy naslouchat i "našeptávání". Dobrý spisovatel musí dobře zvládat jazyk, v němž píše své příběhy. Nemůže napsat, že ho "strašně moc baví psaní". Znamenalo by to pro tebe hodně se učit umět zacházet se slovy, rozumět jim a mít schopnost se těmito slovy vyjádřit. Spisovatelství není o psaní slov na papír nebo do počítače. To už by potom bylo vhodnější být písmomalířem. Nemáš zdání, co vše musí spisovatel zvládnout, aby byl úspěšný a aby se jeho díla četla. Pokud chceš studovat školu, která by tě nejlépe naučila ovládat mateřštinu , tak zkus filozofickou fakultu se zaměřením na český jazyk.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2419
Zlatý Drap 1491
Zlatý quentos 1220
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 566
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.