Zlatý

Jakou pračku, vrchní plnění,či přední?

Co máte doma, co doporučíte??

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Podle místa,které na ní máte,,já preferuji vrchní plnění,vždy tam můžu ještě něco přihodit...

Další odpovědi:

Zlatý

Mně kvůli místu vyhovuje pračka s vrchním plněním. Nikdy jsem jiný typ nepoužívala.

Zlatý

Určitě to záleží na tom kolik máte místa v koupelně já protože mám velkou koupelnu tak mám pračku s předním plněním.

Zlatý

My máme koupelnu dostatečně velkou, takže máme pračku s předním plněním. Záleží na tom, kolik je prostoru. Další věcí je třeba i to, že ze zdravotních důvodů nemůže mít někdo pračku s předním plněním, ale potřebuje s vrchním. Příkladem je moje babička, která má velké bolesti zad, tutíž má pračku s vrchním plněním :-)

Bronzový

Moje první pračka měla plnění zhora a měla jsem jí 20 let.Protože jsem s ní byla spokojená i další byla s horním plněním.Jenže se po dvouleté záruce pokazila a po opravě vydržela fungovat sotva půl roku a opět se projevila stejná závada.Rozhodla jsem se proto vyzkoušet pračku s předním plněním. Zatím peru bez potíží 3 roky a jsem spokojená.Zdá se mi,že se mi nyní prádlo lépe vyždímá.

Zlatý

Pokud často zapomínáte, berte s vrchním plněním. Tam můžete přihodit už do rozběhlé pračky další zapomenutý kousek. U předního plnění, kde je už voda jste v .... a buď odložit na jindy nebo počkat.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Nakupování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 415
Zlatý gecco 273
Zlatý hanulka11 271
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 238
Zlatý briketka10 148
Zlatý annas 143
Zlatý ReHu 132
Zlatý iceT 109
Zlatý quentos 108

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.