LubosHa

Jakou vybrat pračku s horním plněním?

Vím, že tady ta otázka už byla, ale ne v nedávné době, takže určitě bude teď trochu jiný výběr.

Odpovědi
JohankaDl

Můj syn má v bytě tuto http://www.ex­pert.cz/aeg-l-60260-tl1/ , ale pokud máte dostatek místa na pračku s předním plněním, tak doporučuji vybrat tu, prý perou o trochu lépe a řídila bych se především recenzemi. Každopádně výše zmíněná je opravdu kvalitní.

petra15

Prece podle rozmeru…aby sli jeste otevrít dvere od koupelny. Más-li hodne místa, muzes si koupit mnohem levnejsí s predním plnením…
Doplňuji:
tu velkou krabici, co mají jinak lidi ve sklepe…

cochee

JohankaDl: pračky s předním plněním samozřejmě neperou lépe než ty s horním plněním a dokonce neperou ani hůře. Nemají k tomu ani ten nejmenší důvod ani předpoklad, který by se zakládal na tom, ze které strany se plní. Stejně do nich všichni výrobci dají kurvítko, které způsobí jejich fatální poruchu nedlouho po ukončení zákonné záruční doby. Ale na kvalitu praní to vliv nemá.