Ráďulka

Jakou polohu vybrat pro první sex?

Chtěla bych se zeptat když jste měli první pohlavní styk jaká poloha je nejlepší?

Nejlepší odpověď
badisko

je to fuk …:D a k druhemu bodu otazky do prvniho sexu meho a ostatnich uzivatelu ti nic neni ..:D nechej tomu volnej prubeh ono to nejak dopadne :D stejne v 80% stoji prvni pohlavni styk za starou belu …:D

Další odpovědi
briketka10

jé já ve 13 nevěděla co to je ??
Doplňuji:
a teď vážně není kam spěchat..

Lutagame

Nejlepší je na poprvé asi misionář :) ..... Nemá cenu se pouštět do velkých kousků hned na začátku :D

klob1

co vím pomalu si nasednout,ty jako na dřep ,pak je to méně bolestivé..nejlépe názorně ukázat..(náznakem myslím)..
jinak asi běžně pomaloučku hlavně..jinak to nebudu říkat jen osobně a důvěrně.
Doplňuji:
ale ty si raději počkej,nespěchej,máš ještě dost času na to..a jestli tě miluje,tak počká také..

Reezo

klasika je misionář. Pokud chceš ale zaújmout kluka, tak nějakou jinou.

zjentek

jak pro koho, holka, jak pro koho. To, co pro tebe bude zážitek na celý život, může být pro někoho citlivého pěkně odporná záležitost, tak to prostě na světě je, víš. Líbí se mi tvá obrazotvornost.

GabulkaA

To je fakt brzo… ještě si užívje mládí… Čas přijde, uvidíš :)

Cizecek.M

Je to tak :) Ale uvidíš, dneska to jde hodně dopředu :)

SuzanKa

To je asi opravdu brzy… ale volila bych klasiku… Ale zatím fakt užívej :)

Honzin8

Já si pamatuju svůj první sex. A když nad tím uvažuju, fakt bych byl rád, kdybych tak nespěchal…

Kikulinka85

Taky jsem začínala na klasice. Pro tento věk je to ideálka, než se začne experimentovat, a to jakože začne!

GabulkaA

Myslím si to stejne :) Ale co by mě tak zajímalo… Používáte teď nějaké sexuální hračky?

Honzin8

No jasně… a kdo říká, že ně, tak buď kecá nebo se faaakt o hodně ochuzuje :) My je kupujeme na e-kondomy. Super sexshop. Znáte ho? :)

SuzanKa

Já si myslím to samé… však ony ty experimenty přijdou, ne že ne :D

GabulkaA

Já si myslím to stejné. Ale jinak klasika je na začátek super. Ale jako klidně bych se nebránila i nějakým super polohám 😛

marci1

Zeptej se nás, až Ti bude 15. Ve 13ti letech si užívej bezstarostného dětství. A jestli máš kluka, počkejte a nikam nespěchejte. Ono je to stejně nejkrásnější v platonické podobě. 🙂

Karelonizil

Zdravím, možná to sem nepatří, ale neřešil jste někdo problémy s erekcí po i malém množství alkoholu?

Anetkaprcka

Manžel s tím měl hodně problémů, tak jsem to řešila s kamarádem doktorem, poradil mi gel, po kterém není problém ani po alkoholu ho dostat pořádně do pozoru!

Sabulak

Jojo, to je super :) Lepší, jak nějaké pilulky :) Chlap zase používá speciální lubrikant :) https://e-kondomy.cz/lu­brikacni-gely/pro-lepsi-erekci/joydivision-eropharm-taurix-extra-strong-specialni-krem-na-penis-40ml a to je teda paráda :)

Karelonizil

Tak přesně něco takového bych potřeboval, kde bych to prosím mohl koupit něco takového?

Anetkaprcka

Jmenuje se to gel Runner, objednávala jsem to z eshopu www.supererekce.com, není to ani drahé, nejmenší balení vychází na nějakých 120 korun.