hloupaholka

Je mozne otehotnet? Specha

Zdravim,mam problem 27 jsem mela nechraneny pohlavni styk,po zjisteni jsem si vzala pilulku po escapelle . Jenze 28 mi mela zacit menstruace a ona nikde.Myslite ze je tady moznost abych otehotnela? Nejvetsi problem je v tom ze nejsem plnoleta..a myslim ze bych v ocich nasich dost klesla..prosim poradte

Nejlepší odpověď
Lucijej

Jestli sis vzala pilulku, tak jak jsi měla, taky by to mělo být v pořádk. Holt sis tou pilulkou narvala do těla šílený hormony, které ti rozhodily organismis a chcilku to potrvá, než se to srovná.
Jestli chceš zaručenou odpověď, dojdi si na gyndu, tam ti udělají krevní testy, ale nedřív týden po styku… nic jiného ti zaručenou odpověď nedá, pokud nechceš čekat, jak se to „vyvine“ dál…

Další odpovědi
Drap

Teoreticky i to je možné, ovšem velmi málo pravděpodobné.

kubik!

Pokud jsi tabletu užila správně, tak by to mělo být v pořádku, jak už se tu píše. Pokud se ti nechce rovnou na gyndu, tak si zajdi do lékárny pro těhotenský test, stojí pár korun. V lékárně mi říkali, že by se měl dělat v v den kdy měla začít menstruace, ale může se dělat kdykoli jindy. Pro jistotu si udělat třeba dva a nejlépe ráno.