Bronzový

Jakou máte značku mobilu a proč?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

LG - páč jsem ho dostal od T-Mobilu za věrnost za korunu :{))>

Další odpovědi:

Zlatý

Nokia taky od t-mobile

Bronzový

Nokia, protože jsem ji dostala.

Bronzový

Motorola Aura,protože je nááádhernej,sklo se nedá poškrábat,nikdo ho nemá a je prostě nej :-))))

Ještě sem chtěl dodat,že je opravdu prostě nej nej a taky ho mám,protože je můj :-):-)

Zlatý

HTC, páč kvalita výroby má tradičně dost slušný standard a design je především účelný a robusní. Ne, že by se to nedalo říct i o spoustě jiných značek, další podstatné rozdíly jsou pak v možnostech použitého OS a softwaru pro něj.

ale pokud hledáte konkrétní tip zkuste to tady http://mobilni-telefony.heurek a.cz/ kde jsou seřazeny přibližně podle popularity a hodnocení PLNȲCH 5 hvězd je prakticky sázka na jistotu, nechybí komentáře samotných uživatelů a to jak vidí jednotlivá pro a proti.

... totiž když se takto ptáte jen na výrobce, dostáváte pochopitelně docela neužitečné odpovědi, u každého výrobce lze najít výborné modely a také špatné modely, .. o žádném nelze říct, že vyrábí pouze kvalitu.

Bronzový

Sony Ericson, protože se mi líbí a vyhovuje mi.

Pokročilý

Nokia....měl jsem před x roky sony ericsson a je to velký konkurent této firmy,ale odradila mě ta záměna tlačítek.Už nevím jaký to byly.Od tý doby jedině Nokii.K srdci mě nepřirostla ale psaní sms je u mně prvořadý,tak jsem zůstal.Postupem času jsou u mně priority SMS a volání.Nic jinýho mě nezajímá.A ještě výdrž.Ne baterie ale kolik unese foun když mi x krát spadne na zem z výšky min.2m.Takže lehký obyčejný a pokud možno nárazuvzdorný.....)))

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.