fifik :-D

Jakou máte zkušenost s ochranou gumou na displej telefonu?

Zdravím doporučili by jste mi tento produkt je to taková lahvička s gumou která se nalije na sklo a prý to vydrží odření proříznutí nárazy a vodu vyzkoušel to už někdo ?? Popřípadě jaké máte zkušenosti a co je lepší jestli tohle nebo jen ochraně sklo předem dík za odpověď :)

Odpovědi
elkon

Tohle neznám, já mám na displeji ochranné sklo (žádnou fólii) a už mě zachránilo mobil, když jsem se ohnul a mobil mě vypadl z kapsy košile.