Avatar uživatele
bolak

Jakou máte trpělivost při telefonování? Kolikrát to necháte zazvonit než položíte sluchátko?

Tím zazvonit myslím zatůtat, když někam voláte vy samozřejmě.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? anonym, manon, barnajka, huxa, anonym před 4234 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

více jak 5 zvonění

Jiná odpověď by nebyla ? Nejvíc mě nasere,když někomu volám,tůtá mi to půl minuty a pak se ozve: Dovolali jste se do......

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

4 až 5 zvonění

max. 5× protože pokud někam volám chci mluvit s dotyčným a ne se schránkou a přestože se dá nastavit registr zmeškaných hovorů, najde se vždy někdo kdo má schránku. Miluju takový lidi.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
venkovan

3 zvonění a méně

Sluchátko nepokládám, ale tlakem prstu na příslušné tlačítko zruším vytáčení čísla.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

donekonečna, prostě dokavaď to nikdo nezvedne

Doplňuji:
Tak sama někomu telefonuji vyjímečně, ale vždy čekám dokud se neozve a nebo se ve sluchátku ozve příznačný tón. Zatím bylo moje nejdelší čekání asi patnáct minut, ale dočkala jsem se – volala jsem na linku operátora a ještě mi pouštěli příjemnou hudbu, tak se i dobře čekalo.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

více jak 5 zvonění

Doplňuji:
šestkrát a dost :)

Upravil/a: huxa

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Poklička

4 až 5 zvonění

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

donekonečna, prostě dokavaď to nikdo nezvedne

Dávám si vyzvánění nahlas, abych nemusela držet mobil v ruce. Takže, když to vyzvání, tak kolem pobíhám, něco dělám, píšu atd. a přitom pokřikuju na volaného – podle míry vzteku a nutnosti hovoru. Pravidelně, když padne něco pikantního, on to zvedá a podrážděně štěkne: Cože?
Když volám ale někde venku a mám telefon u ucha, po druhém, třetím zazvonění už jsem nepříčetná a podezírám z konspirace atp.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

donekonečna, prostě dokavaď to nikdo nezvedne

Koukám, tady se člověk ještě v noci docela nasměje:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
manon

donekonečna, prostě dokavaď to nikdo nezvedne

Doplňuji:
To na úřadech, kde filtrují volající způsobem, kdo položí dřív než po 10 zvoněních, vlastně nic nechce :)
Při opravdu normálním volání více než pět – někteří mí známí jsou strašně líní a pomalí nebo furt někde lítají, to bych se jinak nikam nedovolala…
Že už po třech zvoněních mám dojem, že to trvá dlouho, je jiná věc :)

Upravil/a: manon

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klára K.

více jak 5 zvonění

Doplňuji:
počkám, než to zazvoní desetkrát a pak to típnu.

Upravil/a: Klára K.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

více jak 5 zvonění

Doplňuji:
Když uslyším takovou delší pauzu – típnu to – jinak se ozve: dovolali jste se o hlasové schránky…a to už je špatný :D

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

barbakan: zase se nevejdeš do možností? :)) jak je to možný? v oboru N jsem snad žádnej interval nevynechal…

jinak když telefonuju já, dvakrát to zazvoní a už mám vztek… :)

před 4234 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Já už jsem tak zblblý,že nevím co píšu.Asi to bude tím kodexem. Promiň brácho 🙂

před 4234 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek