bolak

Jakou máte trpělivost při telefonování? Kolikrát to necháte zazvonit než položíte sluchátko?

Tím zazvonit myslím zatůtat, když někam voláte vy samozřejmě.

Nejlepší odpověď
anonym

více jak 5 zvonění

Jiná odpověď by nebyla ? Nejvíc mě nasere,když někomu volám,tůtá mi to půl minuty a pak se ozve: Dovolali jste se do......

Další odpovědi
anonym

4 až 5 zvonění

max. 5× protože pokud někam volám chci mluvit s dotyčným a ne se schránkou a přestože se dá nastavit registr zmeškaných hovorů, najde se vždy někdo kdo má schránku. Miluju takový lidi.

venkovan

3 zvonění a méně

Sluchátko nepokládám, ale tlakem prstu na příslušné tlačítko zruším vytáčení čísla.

anonym

donekonečna, prostě dokavaď to nikdo nezvedne

Doplňuji:
Tak sama někomu telefonuji vyjímečně, ale vždy čekám dokud se neozve a nebo se ve sluchátku ozve příznačný tón. Zatím bylo moje nejdelší čekání asi patnáct minut, ale dočkala jsem se – volala jsem na linku operátora a ještě mi pouštěli příjemnou hudbu, tak se i dobře čekalo.

huxa

více jak 5 zvonění

Doplňuji:
šestkrát a dost :)

Poklička

4 až 5 zvonění

Damiana

donekonečna, prostě dokavaď to nikdo nezvedne

Dávám si vyzvánění nahlas, abych nemusela držet mobil v ruce. Takže, když to vyzvání, tak kolem pobíhám, něco dělám, píšu atd. a přitom pokřikuju na volaného – podle míry vzteku a nutnosti hovoru. Pravidelně, když padne něco pikantního, on to zvedá a podrážděně štěkne: Cože?
Když volám ale někde venku a mám telefon u ucha, po druhém, třetím zazvonění už jsem nepříčetná a podezírám z konspirace atp.

pusinka50

donekonečna, prostě dokavaď to nikdo nezvedne

Koukám, tady se člověk ještě v noci docela nasměje:-)

manon

donekonečna, prostě dokavaď to nikdo nezvedne

Doplňuji:
To na úřadech, kde filtrují volající způsobem, kdo položí dřív než po 10 zvoněních, vlastně nic nechce :)
Při opravdu normálním volání více než pět – někteří mí známí jsou strašně líní a pomalí nebo furt někde lítají, to bych se jinak nikam nedovolala…
Že už po třech zvoněních mám dojem, že to trvá dlouho, je jiná věc :)

Klára K.

více jak 5 zvonění

Doplňuji:
počkám, než to zazvoní desetkrát a pak to típnu.

anonym

více jak 5 zvonění

Doplňuji:
Když uslyším takovou delší pauzu – típnu to – jinak se ozve: dovolali jste se o hlasové schránky…a to už je špatný :D

bolak

barbakan: zase se nevejdeš do možností? :)) jak je to možný? v oboru N jsem snad žádnej interval nevynechal…

jinak když telefonuju já, dvakrát to zazvoní a už mám vztek… :)

anonym

Já už jsem tak zblblý,že nevím co píšu.Asi to bude tím kodexem. Promiň brácho 🙂