Petra09

Jakou mate prave ted naladu?

Nejlepší odpověď
briketka10

taky ták dívám se na Helenu pokuřuju a piju kafíčko..
kočičák šel na pochůzku za kočkama :DD

Další odpovědi
Sůwa

Mizernou, někdo se tu o mne otírá, místo aby si mne nevšímal (a). Tohle je server otázek a odpovědí a ne zápasnická aréna a počet bodů nevypovídá nic o lidských kvalitách. Když přijdu k někomu na návštěvu, určitě tam nezačnu tím, že jim budu přestavovat nábytek a zavádět nové pořádky. Rozhodně si nemyslím, že tenhle server je tu kvůli mně a nehodlám odpovídat úplně na všechno za každou cenu. Když někdo potřebuje pomoc, ráda pomůžu…nejen tady.

Damiana

Parádní! Teď jsme s manželem dorazili ze super večera plného swingových melodií! Střevíce skoro protancované a nálada nadopovaná endorfiny a skvělou společností. 🙂

redy

Mám chuť napsat něco ošklivého,neboť jsem příšerně na…á.
Na parkovišti do mého miláčka narazil idiot.Couval tak blbě že mi narazil zadek.
Jak kdyby tam vůl, neměl dost místa.
No je to v pohodě, jsem pojištěná a ten blb taky.Pak že couvat neumí jen ženský.
Doplňuji:
Tak odpověď zní mizerně.

SonsyMite

Super, právě se mi daří na http://battle­field.play4fre­e.com/en/
Doplňuji:
A ty? že se ptáš?

anonym

Výbornou. Většinou si ji nenechávám nikým a ničím kazit, protože moje nálada je jen moje a záleží tedy na mně, jakou ji chci mít.

Rocker

Skvělou.Manželka s malým už odjeli na chalupu,před chvílí jsem dolepil kola k novému modýlku.Teďdopiju svůj každovečerní čaj, půjdu ještě vyvenčit hafánky a půjdeme spinkat.

pizlicka

prave ted uvolnenou s notebokem na kline,papam jogurtovy mrazeny dort.

briketka10

ad SonsyMite takové hry hraje můj synovec až do noci..
a Damianko na tu látku ses ptala ohledně přiléhavých a pružných šatečků viď že jo na taneček ? :DD