Avatar uživatele
Petra09

Jakou mate prave ted naladu?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? redy, briketka10, SonsyMite, anonym před 4389 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

taky ták dívám se na Helenu pokuřuju a piju kafíčko..
kočičák šel na pochůzku za kočkama :DD

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Sůwa

Mizernou, někdo se tu o mne otírá, místo aby si mne nevšímal (a). Tohle je server otázek a odpovědí a ne zápasnická aréna a počet bodů nevypovídá nic o lidských kvalitách. Když přijdu k někomu na návštěvu, určitě tam nezačnu tím, že jim budu přestavovat nábytek a zavádět nové pořádky. Rozhodně si nemyslím, že tenhle server je tu kvůli mně a nehodlám odpovídat úplně na všechno za každou cenu. Když někdo potřebuje pomoc, ráda pomůžu…nejen tady.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Andělé Nahlásit


Avatar uživatele
Damiana

Parádní! Teď jsme s manželem dorazili ze super večera plného swingových melodií! Střevíce skoro protancované a nálada nadopovaná endorfiny a skvělou společností. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
redy

Mám chuť napsat něco ošklivého,neboť jsem příšerně na…á.
Na parkovišti do mého miláčka narazil idiot.Couval tak blbě že mi narazil zadek.
Jak kdyby tam vůl, neměl dost místa.
No je to v pohodě, jsem pojištěná a ten blb taky.Pak že couvat neumí jen ženský.
Doplňuji:
Tak odpověď zní mizerně.

Upravil/a: redy

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SonsyMite

Super, právě se mi daří na http://battle­field.play4fre­e.com/en/
Doplňuji:
A ty? že se ptáš?

Upravil/a: SonsyMite

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Výbornou. Většinou si ji nenechávám nikým a ničím kazit, protože moje nálada je jen moje a záleží tedy na mně, jakou ji chci mít.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Skvělou.Manželka s malým už odjeli na chalupu,před chvílí jsem dolepil kola k novému modýlku.Teďdopiju svůj každovečerní čaj, půjdu ještě vyvenčit hafánky a půjdeme spinkat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

prave ted uvolnenou s notebokem na kline,papam jogurtovy mrazeny dort.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
briketka10

ad SonsyMite takové hry hraje můj synovec až do noci..
a Damianko na tu látku ses ptala ohledně přiléhavých a pružných šatečků viď že jo na taneček ? :DD

před 4389 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek