Avatar uživatele
roxilox

jakou koupit žehličku a žehlící prkno

prosím poraďte jakou koupit žehličku a jaké žehlící prkno. Potřebuji hlavně žehlit manželovi košile a kalhoty na puky, kravaty atd… nechci ale žehličku nějak předraženou chci normální průměr, ale aby dobře sloužila atd… a k tomu nějaké žehlící prkno. Děkuji za informace
Doplňuji:
diky za odpovědi – můžete mi někdo napsat přímo nějaký typ té žehličky? bud odkaz nebo jen přesný typ.. díky

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? zjentek, jebak před 3887 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ahold

Já mám žehličky 2. Na velké prádlo( ložní, utěrky, ručníky atd.) používám žehličku Eta bez napařování. Vyhovuje mi prádlo si nejdříve nakropit, nechat provlhnout a potom se mi lépe žehlí. Taky není tak těžká a robustní.
A na oblečení, které uvádíš, je zase lepší napařovačka. Mám Sencor a jsem s ní spokojená. Jenom mě štve, že má zvukový signál, když je zapnutá a já jí nechám jenom stát. Hlavně vyber žehličku s příkonem alespoň 2000W. Slabší vyžehlí tak akorát kapesníky .
A prkno kup raději širší. Nemusíš prádlo pořád posunovat.
Doplňuji:
Viz: diskuze

Upravil/a: ahold

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zzzzz

Já mám už asi 10 let Tefal Aquaspeed a jsem s ní spokojená. Prkno bych volila zcela jistě se zásuvkou, to žehlení je pak pohodlnější. Moje prkno má i takovou anténku na kterou si kabel od žehličky připnu a nestává se mi, že se zasekne. Stálo cca 600kč v Tescu. Ta žehlička se dá v akci koupit do 1000kč, je třeba na ty akce číhat, jinak stojí dvojnásobek.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
struzzo

Tak takový ten střed by mohla být třeba Tefal Ultimate. Mají teď ještě dva dny v Euronics, tak zkus mrknout. Najdeš ji zrovna v akci v letáku, viz > https://www.kim­bino.cz/euronic­s/

před 1717 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ahold

Tak tohle jsou moje pomocnice: Žehlička ETA 7246 90000
napařovačka Sencor 8420

před 3887 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek