janeve

Co potřebuji k žehlení?

Nerada žehlím na žehlícím prkně. Raději bych žehlila na stole, kde si mohu oblečení lépe rozložit. Co je ale k tomu potřeba, abych nezničila stůl a oblečení? Nějaká speciální deka či co? a kde to sehnat?

Odpovědi
hanulka11

Taky nerada žehlím na prkně kup si tuto žehlící deku http://www.asco-zasilka.cz/pa­ges/deka-na-zehleni-na-stole--alutex-2456.html

Ella

já žehlívala na stole, přes který jsem měla přehozenou deku nejméně na dvakrát složenou a přes to ještě prostěradlo a nikdy jsem neměla problém při žehlení…

marijakes

Raději žehlím na stole, starší deku složenou (více vrstev) a přes ni teflonovou podložku. Má ze spodu teňoučký molitan a k té dece pěkně přilne. Povrch podložky se žehličkou zahřívá také a vlastně pomáhá žehlit z druhé strany tedy zespodu. Žehlení je tak snažší. Podložka se dostane koupit v supermarketu nebo i na netu.
Doplňuji:
Ukátzka, jak to vypadá
http://www.tes­comaeshop.cz/znac­ka-leifheit/leifheit-zehlici-prkna/deka-zehlici-podlozka-reflecta.html

belanova

hlavně několikrát přehni tu deku. Pamatuju si, jak babička měla stůl téměř bílý se zbytkama přilepené deky… teplem se to uvolňuje a bylo by škoda si kvůli tomu zničit stůl…

Sonka Pop

Počkej,t o jako fakt? to je ta parní žehlička, ne?

Pajka.111

A co takhle si koupit parní žehličku. Díky ní ani nemusíš sundávat halenku z věšáku :) Já mám třeba tuhle http://www.stas­tnezeny.cz/in­dex.asp?menu=6595
a paráda. Dokonce je skladná, takže si ji s sebou beru i na pracovní cesty.

XenieRo

Jakou tu žehličku máš? Ty máš tu růžovou? A postačí to do domácnosti?