miláSimča

Jakou barvu očí mněl Ježíš ?

Nejlepší odpověď
marci1

„Podle těla byl Ježíš příslušník židovského národa, podle toho můžeme usuzovat, že měl tmavé vlasy, tmavé oči, snědou barvu pleti.“ 🙂

Zdroj: http://postolo­prty.farnost.cz/duchov­ni-slovo/kateche­ze/jezis-kristus-pravy-clovek/

ivzez

Marciina odpověď je jenom ten smajlík na konci …

Marci1, doplňte odpověď
(takto je to opět plagiát)!

Lamalam

Ve skutečnosti to byl Čech. Raději mluvil než pracoval. Neměl žádné peníze, ale myslel si, že je king. I poslední večer před smrtí se koukal pořádně nadlábnout.

Agneta

No super :DDDD to jsem už myslela taky:DDDD

Lamalam

Proč to tak rychle zamykáš? Co když bych chtěla odpovědět, že mám důkaz o tom, že měl modré oči?

anonym

.. bych? Takže žádný důkaz nemáš!