Angi-Shy

Jakou Android aplikaci doporučíte pro blokování telefonátů a SMS určitých čísel?

Otravný reklamy O2 jako SMS, neznámá otravna čísla volající každou chvíli… ve starém mobilu před lety jsem měla aplikaci, kde jsem si mohla zablokovat SMS a telefonáty čísla, a to tak, že mi mobil ani neposlal oznámení, že mi od toho čísla něco přišlo.

Teď ať najdu jakoukoliv aplikaci pro blokování SMS a volání čísel, tak mi to stejně ve vrchní liště napíše, že tohle a tamto číslo mi volalo nebo psalo a v nastavení těch aplikací to ani nejde změnit, aby mi to přestalo dávat vědět… neznáte nějakou dobrou aplikaci, která by jednoduše čísla zablokovala a už mě o nich neprudila?

Taky jsem měla jednu aplikaci, která to sice uměla, ale zároven to chtělo změnit aplikaci pro SMS a to opravdu fakt ne…

ozzius – ten jsem měla ale oznamovalo mi to když to něco zablokovalo i tak :(

Odpovědi
ozzius

Tuhle používám už dlouho – viz zdroj

Zdroj: https://play.go­ogle.com/store/ap­ps/details?id=com­.vladlee.easy­blacklist&hl=en

Roman71

Ideální řešení aplikací Nevolejte.cz, můžu doporučit. Obsahuje databázi „otravů“ a je možné blokovat i lokální čísla v tvém telefonním seznamu bez přispění do jakékoliv databáze. Play.Google.Store má takových aplikací slušné zásoby.

Samozřejmě každá podobná aplikace detailně informuje o incidentech. Takže se pokus podívat přímo ve svém Androidu, který by měl umět čísla blokovat bez notifikace přímo z telefonního seznamu, ať je v telefonu nebo na SIM kartě.