peterd108

Jakého věku byste se chtěli dožít?

Nejlepší odpověď
Kajoch

Takového,dokud budu schopen dojít sám bez pomoci druhého třeba na WC.

Další odpovědi
Anikitos

Až si splním všechny své sny. Nebo alespoň v době, kdy budu moct říct, že jsem svůj život dobře prožil (najlépe ve vysokém věku).

Jako radši bych byl nesmrtelný… :/

zjentek

Fakt ysokého, nejlépe trojčíslí, nebo vejš. Chci přežít všechno a všechny!

Kepler

Konkrétní představu nemám, ale smrt bych uvítal, až mě to tady přestane bavit nebo se život stane utrpením.

yuko

Minimalne 104 let 🙂

klumprt

Mně by stačilo zažít vnoučata a plnit aspoň pár let roli hodného dědečka. To by se mi mohlo splnit kolem 75–80 let věku.

marci1

Co nejvíce přes 100 let, jelikož ve 100 letech dostanu přidáno k důchodu 2.000,– Kč. 🙂

hapiky

Do doby, než přijde nějaká velká katastrofa.

Kryšpín

Do doby až bude kvalitní kapitalismus

dudu

Věku kdy budu, jsa na ten okamžik připraven, moci své bližní důstojně opustit.

jirka F

Minimálně 51 let,maximálně 100 let.

Roman71

Pokud nebudu trpět bolestmi a budu se schopný o sebe a manželku postarat, horní hranice pro mne ztrácí smysl.
Chtěl bych se dožít toho, až bude současné fungování světa ukončeno a lidské vlády budou nahrazeny slíbeným Božím Královstvím. Stáří, nemoci a smrt budou věcí minulosti. To bude teprve život! 🙂