Deny12

Jaké domácí zvíře si mám vybrat?

Mohu jenom jedno zvíře :) Doma mám zvířat hodně a chci obohatit svoji sbírku.

Nejlepší odpověď
annas

Jaké? Malé, velké, pobývající v kleci, v teráriu, nebo běhající volně atd.

Které? Neuvedla jste, které zvíře máte doma, takže se nechci opakovat. Záleží na tom, jak je péče o zvíře náročná. Kočka? Pes? Nebo králík?

Zvířata jsou sbírka? Do sbírky přece patří umělecké a jinak cenné předměty, nikoliv živá zvířata, ale vycpaná. Nebo např. sbírky básní, sbírky zákonů atd.

Další odpovědi
Drap

Pořiď si koně, říká se, že nejlepší pohled na svět je právě ze hřbetu koně.

nyjono

Ty zvířata sbíráš? To jako, že jich cheš mí víc a ví a víc než kdo?
Není lepší si pořídit zvíře proto, že miluješ jejich společnost? A chceš se o ně starat?

Emefej

Pořiď si takové, které ti ve sbírce zvířat chybí. Slona už máš?