Pokročilý

Jaké znáte cviky?

Myslím na hubnutí,spevnění břicha a lýtek.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Když to vypíšu podle sebe.

Hubnutí - omezení sladkého, dodržování životosprávy (neomezování se v jídle, ale zase ne noční vykrádání ledničky), nepřecpávat se.

Zpevnění břicha - sklapovačky! :-D

Lýtka - běh, ale opravdový běh venku, na trenažéru, nebo běžícím pásu to není úplně opravdová simulace a nemá to takový účinek.

============================== ===========

Možností bude více, ale píšu ze své zkušenosti. :-)

Další odpovědi:

Zlatý

Nejlepší asi fakt běh, to je prakticky na všechno. Nejlíp v podvečer. Pak ještě existuje pojem "izometrické cvičení", mrkni se po tom na internetu, možná že tam něco najdeš i na tohle svalstvo.

Jentak mimochodem, já dostal minulej tejden taky podobnej nápad, že si procvičím tyhle líný partie, tak sem začal hledat na netu různý PDF dokumenty a mimo jiné jsem si stáhnul i něco co se jmenuje kegelovy cviky. Všichni tam o tom básnili, jak je to bezvadný a strašně jednoduchý, že prej to zvládne i začátečník. Já se za boha nemoch přehoupnout ani přes ty nejjednodušší cviky. Vodevřel sem to a hned u prvního bodu.. prej "vtáhněte na 3-5 vteřin pochvu"...no co to jako má bejt tohle?

Bronzový

Stačí 3× za týden si někam vyběhnout na 0,5- 1 hod. Zpevní se Vám nejen břicho, ale i lýtka, stehna, ramena...
A taky zhubnete.

Zlatý

Omezit sravu, nebo spíše ji rozdělit minimálně do pěti jíde, nepřejídat se a podle možností se dostatečně hýbat.

Zlatý

Už to tu bylo xkrát.
Vyhledej si starší odpovědi.

Zlatý

Na hubnutí je nejlepší zánět dásní a moudráku.
Na zpevnění břicha rýžák, mazlavé mýdlo a dřevěná či dlaždičková podlaha. Na lýtka, asi něco jako při práci pít minierální vodu Šaratice.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1277
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 990
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.