hanna4

Poradíte cviky na lytka?

dobry den měla jssem zlomenou lytkovou kost.chtěla bych se zeptat jestli jsou nějake cbiky na to nebo něco.Třeba skakání přes švihadlo jestli pomuže nevím.potřebuji to,protže hraju basket a nesmím mít problemy s nohami a no vím nezbavím e tohio uplně ale trošku by šlo :D

Nejlepší odpověď
gecco

Skiping, lifting, prošlapávání pat…
😉
Ale tohle bys měla konzultovat s rehabiliťákem, ne? – ať si nepořídíš namísto rehabilitace únavovou zlomeninu…
😉

Další odpovědi
anonym

oj,cbiků je dost,dobrí jsou dřepi,nohi nechej běhat.

RenoRennes

Co já používám je klasický cvik. Bosý a stoupat na špičky a zpět. Samozřejmě s činkami v rukou. Pokud chcete cvičení střídat, tak jsem si pořídil tohle nářadí: http://www.dis­trimedpomucky­.cz/cvicebni-zdravotni-pomucky/pedalova-pomucka-s-pasovym-nastavenim.html A věřte, že cvičení vám dá i na 15 minut zabrat.