cip

Jaké věci si mám zabalit do lázní?

Potřebuji poradit jaké věci potřebuji do lázní…
Předem děkuji za odpověď

Nejlepší odpověď
venkovan

Stačí platební karta s dostatkem peněz, úsměv a příjemné jednání.

Další odpovědi
chudst

Toz ja v laznich nebyl, ale co vim z dedova vypraveni, tak normalne proste vychazkove obleceni, plavky, event. spolecensky odev nebo jeho ‚nahrazku‘ (obcas se tam pry poradaji nejake akce), opalovaci krem, knizky, apod. – vicemene to, co si s sebou berete normalne, kdyz jedete nekam u nas na dovolenou.

A samozrejme to, co psal venkovan je asi nejdulezitejsi, jen zapomnel na ‚dobrou naladu‘ :)

anonym

Milý anonyme,jsi muž či žena,v tom je totiž rozdíl,ne?Když si muž,neber si dvoudílný plavky např.

elektrikář

Základní oblečení pro volný čas, společenské
oblečení.Pokud budete chtít do divadla. Čtení pro dlouhou chvíli. A co zapomenete doma si jistě koupíte.

kemis

stačí kartáček na zuby a kreditku

motýlemanuel

Chápu proč se ptáš, když jsem poprvé jel do lázní já, také jsem moc neměl představu o tom co si brát s sebou. Dost mi pomohl seznam z https://jaces­tovatel.cz/me­dia/co-si-vzit-s-sebou-do-lazni kde jsou vyznačeny opravdu všechny věci co by se ti mohly hodit, je pak na tvém zvážení co si pak opravdu vezmeš.