Marty Koller

Jaké by to bylo kdyby byli ve třídě dva kluci mezi dvaceti holkama?

Jaké by to pro vás bylo? Spíše myslím na střední.

Nejlepší odpověď
jirka F

V pohodě. Zažil jsem něco podobného na středním odborném učilišti a bylo to ok všichni spolu vyšli.

Další odpovědi
Gus_Fring

Nevím, jak ty, ale já bych se tomu nebránil…

GM

Na ekonomce jsme měli ve třídě 4 kluky. Jeden byl brýlatý šprt, druhý rachitický pihoun, který neuměl s opačným pohlavím promluvit, třetí byl prcek ani ne 160 cm, ten se zajímal jen o sport. No a ten čtvrtý, to bylo nabubřelé tlusté, pihaté a zrzavé prase, které si o sobě myslelo, že sežralo svět. Na to, že jsme byli výběrová třída, docela mazec.

aliendrone

Myslím, že někde taková situace byla, na zdrávce se 3 kluci učili ve třídě plné holek na zdravotní sestru (či bratra, nwm jak to správně nazvat). :)

TWL, puberťákův vlhký sen! Bral bych to všemi 10 (být v patřičném věku) a cítil bych se při tom asi jako gangster Dochy, když prochází svým harémem sexuálních otrokyň. ;) :D :D

elkon

Je to jedno.