Parry Locker

Jaké to je hrát proti Cristianu Ronaldovi?

Cristiano ronaldo je velmi soutěživý hráč a vždy rád bere obránce jednoho na jednoho a ukazuje nějaké fantastické triky, jak hráče předjet, je to jeden z nejlepších sportovců, který dělá obráncům starosti, protože dokáže vyskočit výš než normální hráč NBA a sprintoval kolem 100 m s rozdílem milisekund pomocí blesku, takže když přijde na přihrávku hráče, může mrknutím oka dorazit na protihráče D, je to nejsmrtelnější fotbalista, pokud jde o vzdušné souboje,

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

nikdo nemůže zapomenout na jeho hlavičku proti svému bývalému klubu Manchester United, když měl Evrovo koleno nad hlavou, je to jen díky své tvrdé práci a soutěživému přístupu, že si udržoval svou špičkovou formu asi 8 let a slíbil, že bude hrát dalších 10 let, zdá se nám to nemožné, ale pokud nikdo nemůže cr7 . Takže tento chlapec vám může způsobit noční můry, pokud nejste na nohou, abyste ho označili za soupeře. Doufám, že jsem byl schopen odpovědět, prosím o zlepšení

Odpovědi
elkon

Co je to za bláboly, pleteš si místo. Tady není fotbalové soustředění.

Rokio

Je to jako bojovat s větrnými mlýny. Je téměř nemožné ho porazit pro běžného smrtelníka.

Kelt

Tak by mne obehrál a co z toho. To jsem mnohokrát zažil a nemusím se kvůli tomu setkávat s nějakým …? Jak že se jmenuje? Nikdy jsem to jméno neslyšel. Asi nebude tak slavný a známý.