VIKTORIÁ

Jaké tetováni?

Ahoj, chtěla bych tetování, asi nějaký krátký a úderný text nejlépe v cizím jazyce jen pro inspiraci. Děkuji za každou odpověď.

Nejlepší odpověď
emm.kate

moje kámoška má : Living is easy with eyes closed
a kamarád : I feel infinite
já mám : Freedom, beauty, truth and love

ale je težký něco poradit, když tě neznám, aby se to k tobě hodilo.. a asi to chce počítat i s tím, že pokud chceš text nebo citát, nebude to moc originální (ale tohle třeba mně osobně moc nevadí, když to člověka vystihuje..)

Další odpovědi
venkovan

Je česky, ale i dlouhý. Našel jsem ho na internetu a slyšel i od lidí:
„Být největším idiotem je težké, konkurence je veliká!“

bubukaa

Co třeba nějaký citátek, hledej na internetu co se k tobě hodí

Michal Kole

Nech si vytetovat „sousloví“ které má často v písních kapela alkehol

„jsem vůl“

Vážně: tetováním si akorát zaneseš nějakou infekci do těla, až dospěješ a půjdeš třeba na pracovní pohovor tak tě kvůli tomu třeba nezaměstnají (samozřejmě ti nezeknou, že je to kvůli tetování) a odstranit je to drahé, jde to blbě a prý to i bolí i když se to dělá v narkóze (bolí to potom) a dlouho se to pak po odstraňovacím zákroku bolí.

Lyn

Chceš tetování jen proto, abys ho měla? Nevím jestli má cenu se nechat tetovat za každou cenu. Když už tak něco, co pro tebe má velký význam… ne to co ti poradí cizí lidi..