BurTon

Chci si nechat udělat tetování, ale nevím jaký vzor.

Je mi 17 a chci si nechat udělat kérku… Ale chci takovou aby vypovídala o mém životě. Nevíte kde bych sehnal nějaké vzory? a na jakou část bych si jí měl nechat udělat? Děkuji

Nejlepší odpověď
Drap

Tvůj život toho za 17 let asi nestačil dost říct. Co takhle ještě počkat ?
Tady ti vzor asi nenavrhneme, zkus se poradit v některém z tetovacích salonů

Další odpovědi
Michal Kole

Kus textu z písniček od kapely Alkehol: „Jsem vůl !“

Teď se ti tetování líbí, ale pak dostuduješ, půjdeš do zaměstnání a pokud bude personalista a šéf oddělení, kam budeš chtít nastoupit ze „staré školy“, tak tě kvůli tetování nemusí vzít do práce na vyšší pozici, třeba šéfa týmu nebo na pozici, kde se budeš stýkat s lidma (recepční, asistent managera, tiskový mluvčí,…)

hanny 2

V každém tetovacím salonu ti poradí,mají spoustu motivů na výběr v katalogu.

bolak

No, pokud se necháš tetovat na nějakou část která je za normálních okolností skrytá, tak to si podle mého ani žádné tetování pořizovat nemusíš.

Takže nejlépe „MĚSTO MOŘE KUŘE STAVENÍ“ a rovnou na čelo.

barnajka

Vyzkoušej si zatím virtuální tetování. Na http://www.vir­too.cz/ si nahraj svou fotku a pak už jen zkoušej motivy a umístění, dokud nenajdeš to pravý vořechový.
Jedno ti ale radím: pokud nevíš, jaký motiv si vybrat, radši si to tetování ještě pořádně promysli. Je to „dekorace“ na celý život, měl bys mít PŘEDEM jasno CO a PROČ si chceš nechat vytetovat.
Nesnažím se ti tvůj záměr rozmluvit, mě samotnou tetování láká (možná jednou…) Myslím si ale, že pro tebe ještě neuzrál ten správný čas. Zkus to odložit na neurčito – pokud to s tou kérkou myslíš vážně, ten pravý motiv tě jednou napadne sám, zčistajasna. Najdnou prostě budeš vědět, že tohle je VONO ;) Pokud to tak zatím nemáš, tetování by byla pěkná hloupost – věř tomu, že za pár let budeš řešit problém, jak dát kérku co nejrychleji, nejlevněji a nejméně bolestivěji dolů