Mrs.Styles

Jake tema si vybrat na prvni knihu?Myslim jako horor,roman atd…

Nejlepší odpověď
annas

Chcete psát knihu? Záleží na vás, jaký máte nápad, fantazii apod.. To byste si měl srovnat v hlavě a pak teprve hodit na papír. Uvědomit si, jaké znaky má román na rozdíl od povídky.

Navíc existuje i hororový román, stejně jako dobrodružný, fantastický, milostný, historický atd.

Další odpovědi
bolak

Zvláštní, lidé se většinou rozhodnou napsat knihu, protože chtějí ostatním lidem něco sdělit, a když už vědí co chtějí sdělit, tak téma je většinou jasné. A pokud nevíš ani žánr, tak asi nemáš co napsat…

bych to viděl…

marci1

Musíte si rozmyslet o čem chcete psát, co chcete v knize čtenářům sdělit, jaké téma bude pro ostatní poučné, inspirující, zajímavé.

STUDENTKAEVA

Myslim ze by jste se mela zamyslet co je vam blizke a oco se zajimate…