natybubu

jaké roční období máte nejraději???

a proč??

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

ani jedno

Snažím se nevybírat si a užívat si to období,které zrovna panuje.Stejně to nezměním a když budu mít neraději jaro,dvakrát ročně nebude…:D

Další odpovědi
anonym

ani jedno

Doplňuji:
Tedy lépe řečeno mám ráda všechna roční období stejně a žádné nemám nejoblíbenější. Každá roční doba přináší v přírodě něco nového nebo s něčím mizí.

www

jaro

Protože na něj nikdo zatím nekliknul 😁.
Ale vážně, mám rád všechna r.období. Hlavně z toho důvodu, že příroda a tím i lidský život po nějaké době nějak změní. Změna je v tomto smyslu pro mne vždy velkým přínosem a příjemná. Je na co koukat, mění se vše okolo.

Pudlík

léto

Doplňuji:
léto je takové teplé (většinou). když svítí slunce tak má každý hned lepší náladu :)

meTTax

léto

terry

ani jedno

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jake-rocni-obdobi-mate-radi-a-proc

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jake-rocni-obdobi-mate-nejradeji

Dál už jsem nehledala.

briketka10

ani jedno

na každém si najdu něco hezkého, akorát, když je velký mráz to nemám moc ráda to si myslím, že dělá radost jen eskymákům, ledním medvědům a ostatním co jsou zvyklí :D

mosoj

ani jedno

září

Poklička

léto

MacChill

zima

david22

podzim

Doplňuji:
…ani moc horko, ani moc zima a navíc nemám jarní alergie…

Itter

zima

Doplňuji:
Léto – vedro na zabití
Podzim/Jaro – nic extra / nezaujmou
Zima – pravda občas poněkud velká, ale ty sjezdovky :D

sevos

léto

Doplňuji:
Koupání

anonym

léto

Doplňuji:
Zbožňuju léto, vodu, a hlavně lehké oblečení, dlouhé dny díky sluníčku, a taky proto, že se nemusí odhrnovat sníh a zatápět pořád dokola

anonym

zima

Doplňuji:
pokud upadnu, tak se nezamažu

anonym

ad tery, někomu stačí připomenout chybu 1×, aby se poučil, jiný je natvrdlý – viz odkaz na recidivu:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mate-svoje-motto?_fid=b9mi