lenkaacer

Jaké roční období máte nejraději?

Já osobně asi nejvíc jaro,všechno kvete,žádné extrémně vysoké teploty

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Pozdní jaro a hlavně léto.

Další odpovědi
led

Jaro, leto, jeseň, zima. Každé obdobie má svoje osobitné čaro.

ReHu

Skoro stejně jako miroslavst. Jen nečekám na pozdní jaro. Hned jak se oteplí a sluníčko víc svítí mám lepší náladu.

Elk

Nejraději mám jaro. Vše se probouzí kolem nás, po chladu se teplejší den tulí k teplejšímu, pupenec se vedle pupence pupí, tráva se začíná otravovat, tudíž se traví, ba dokonce i lidi mi připadají veselejší. Jaro je vzkvět květů a květěna se květí, na jaře se plodí zřejmě nejvíc dětí… akorát při plození – proč já jsem pořád třetí…? P.S. To ne já, to můza. Tak napište – Hrůza. hahaha

Michal Kole

asi léto, ale nesmí být extrémní vedra

quentos

podzim, je hezky barevný, padají kaštánky a občasné psí počasí se dá využít k práci (… zatímco např. za letních veder člověk udělá prd)

hanjimka

JARO,léto když nejsou šílené vedra 3 týdny v kuse,Letošní podzim se mi taky zdá suprovní a jestli to takhle vydrží tak snesu i zimu.Ale to už bych asi chtěla moc.Takže každopádně JARO.(už aby bylo 🙂

vecernice

Jednoznačně léto,ale jaro už se mnou taky pěkně mává.

mojitek

zlatý léto 😉

ixpektix

Jaro a léto to je jasné všechno kvete atd …