Bronzový

Jaké pudy ve vás dřímají?

http://leteckaposta.cz/…
Doplňuji:
Dr.Axl...Freud taky zjednodušoval a všechno sváděl na sexuální pud,podvědomí a nevědomí.
Je to spíš pro pobavení,netušil jsem,že se do toho někdo tak zažere a rozpitvá to vědecky.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Tak jsem si vybrala portrét číslo 4 a 5,ale nejsem si zcela jistá,že bych taková uvnitř mohla být.To by měli posoudit jiní.
Ale proč jsem si vybrala zrovna tyhle?Protože ti vybraní lidé na fotkách mají zvláštní pohled.

Další odpovědi:

Skutečné pudy jsou už dávno definovány, nejsilnější je u lidí pud sebezáchovy a hned na 2. místě je pohlavní pud.
Ale tady se jedná o poněkud zjednodušený tzv. Szondi test (dle maďarského psychoanalytika Leopolda Szondiho, židovského původem a žijícího v německy mluvící rodině na Slovensku 1. pol. 20. století, od r. 1944 ve Švýcarsku - v odkazu chybně situovaného do 19. stol.).
Vypracoval teorii tzv. hlubinné psychologie, jež nebyla příliš uznávána a dnes je převážně překonána. Uvedené fotografie jsou téměř století staré, dnes se používají relevantnější podoby.
Takže se nejedná o žádné pudy, ale určité přiřazení psychologické profilace, sklonů, povahy a mentality (zkrátka práce s podvědomými reflexy a osobnostními atributy přičítané traumatům z dětství a světu snů a fantazie).
Oproti němu je Freudova psychoanalýza dodnes uznávaným a používaným učením, byť byla u nás v 50. letech na sovětský popud prohlášena za buržoazní pavědu.
Sám bych se klonil někde mezi č.3 a 7.
Odkaz je z jediného dostupného zdroje, anglické wiki:
Doplňuji:
ad jendahun, s Freudem máš částečně pravdu, nicméně základní principy, které zavedl se staly součástí dnešní moderní psychiatrie, jen jim není přikládána taková přemrštěná a jednostranná role.

Zdroj: http://translate.google.cz/tra nslate?hl=cs&sl=en&u=http://en .wikipedia.org/wiki/L%25C3%25A 9opold_Szondi&ei=1zRVT-uWD6Wl4 gTgnoT1CQ&sa=X&oi=translate&ct =result&resnum=1&ved=0CCkQ7gEw AA&prev=/search%3Fq%3DLipot%2B szondi%26hl%3Dcs%26rlz%3D1T4SU NC_csCZ382CZ440%26prmd%3Dimvns o

Pokročilý

Moje je č.5,něco sedí a něco ne.V každém případě bych v podchodu nechtěla potkat ani jednu osobu.

Já bych nikde večer nechtěla potkat pána č.1,to ostatní,co bych měla být já,házím za hlavu.Bojím se sama sebe.

Zlatý

vybrala jsem si 4 a 6, že je to chlap to mě udivilo..
brr potkat je tak utíkám a ječím, asi si koupím pepřák..
ty rysy některé sedí do slova a do písmene některé nee :-D

Bronzový

nechci 6 a ten popis souhlasí a popisuje dost výstižně

Diskuze k otázce

Bronzový

jendahun

Já jsem volil 1 a 4,ale pár obličejů tam chybí.Potkat takového Langera,nebo Kalouska v podchodu....odhodím peněženku a utíkám.Typičtí lumpové a psychouši.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.